Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Macierewicz jest cudownym autorem drugiej części „Dnia Świra”

dodano 2017-05-10 18:59 w kategorii: Informacje

- Widzę 10 lub 20 sytuacji, które są złe.  Poza tajemnicą, która powinna być przestrzegana, poza jakąkolwiek powagą – skomentował doniesienia na temat wpływu Wacława Berczyńskiego na postępowanie przetargowe dotyczącym „Caracali”  Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD. - Słucham tego co się dzieje, ktoś kto pracuje dla obcej firmy, która sprzedaje uzbrojenie nagle ma dostęp do wszystkich najważniejszych danych w piątym kraju w Europie. Po czym znika, bo go żołądek boli – podkreśla Czarzasty. – Żenada – dodaje.

Przewodniczący SLD w programie „Grafitti” oświadczył, iż Antoni Macierewicz jest „cudownym autorem drugiej części Dnia Świra, komentując dotychczasową pracę ministra obrony narodowej w rządzie PiS. – Przecież to jest niepoważny minister, to jest człowiek, który podobnie jak przez ministra Waszczykowskiego, śmieje się z nas cała Europa – ocenił Czarzasty. – Nie chcę się odnosić do niepoważnych ministrów, oni powinni odejść – dodał.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  wczoraj o 15:35

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  wczoraj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.