Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Żukowska: Sadurska robi dokładnie to, co tak mocno sama krytykowała

dodano 2017-06-13 06:53 w kategorii: Informacje

- Pani Sadurska była jedną z tych osób, które w kampanii wyborczej bardzo podkreślały, że trzeba odpolitycznić spółki skarbu państwa, a w tej chwili robi dokładnie to, co tak mocno sama krytykowała - powiedziała Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD komentując na antenie Superstacji objęcie przez polityczkę PiS funkcji członka zarządu PZU.

- Dlaczego akurat ta spółka? Bo tam jest miejsce i synekura, którą można jej dać - dodała Żukowska. - Dziwię się pani Sadurskiej, że się na to zdecydowała, ponieważ jako posłanka oraz członek Prawa i Sprawiedliwości walczyła z takimi zachowaniami i je potępiała - podkreśliła. - Nie spotkałam się z dowodami na jakąś szczególną znajomość przez panią Sadurską prawa ubezpieczeniowego - oceniła.

Oglądaj całą rozmowę z Anną-Marią Żukowską, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • Zbigniew Ziobro do dymisji. Apel do prezydenta o trzecie weto.

  wczoraj o 15:35

  - Składamy zawiadomienie do prokuratury w związku z możliwością popełnienia przestępstwa przez funkcjonariusza publicznego, który przekroczył lub nie dopełnił swoich obowiązków przez przedłożenie Senatowi RP ustawy z 20 lipca 2017 r. o Sądzie Najwyższym w innym brzmieniu aniżeli została ona...czytaj więcej»

 • Gawkowski: PiS działał w sprawie sądów, jak zorganizowana grupa przestępcza

  wczoraj o 06:58

  - Tryb pracy nad ustawami, które zmieniają ustrój państwa, to jest to łamanie kręgosłupa demokracji. Niestety Prawo i Sprawiedliwość może się oburzać na temat tego, że ktoś mówi, że będzie siedział, ale PiS w tej sprawie działało jak zorganizowana grupa przestępcza – powiedział Krzysztof Gawkowski, czytaj więcej»

 • Elsner: Pół wstecz

  3 dni temu, 2017-07-21

  Wyzwiska rzucane z mównicy sejmowej pod adresem opozycji dowodzą, że nerwy prezesa PiS-u są w stanie opłakanym. Czego lub kogo boi się Jarosław Kaczyński?czytaj więcej»

 • Liberadzki: Polska w Unii bez Unii w Polsce? Czy to możliwe?

  3 dni temu, 2017-07-21

  Temperatura w Polsce i wokół Polski rośnie. Polityczna temperatura, oczywiście, co zresztą widać codziennie w Sejmie i wokół Sejmu, w Pałacu Prezydenckim i wokół niego, a także w Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Łodzi i w wielu innych miastach. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Czas tego Sejmu, w tym składzie dobiegł końca

  4 dni temu, 2017-07-20

  - Sejm w obecnym składzie nie ma możliwości prowadzenia Polski w sposób rozsądny i spokojny - powiedział SLD Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD podczas konferencji prasowej, która odbyła się miasteczku namiotowym, które powstało naprzeciwko Sejmu w Warszawie.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.