Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie z Cezarym Olejniczakiem w Błoniu

We wtorek 29 maja, w Błońskim Centrum Kultury z inicjatywy błońskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej odbyło się spotkanie z byłym posłem SLD Cezarym Olejniczakiem.

W trakcie spotkania poruszono temat ubezpieczeń rolniczych, dopłat bezpośrednich, a także jak wyrównywać poziom życia na terenach wiejskich. Cezary Olejniczak opowiedział także o problemach i potrzebach zmian w polskiej wsi i rolnictwie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem