Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Podkarpacki Wołyń - Borownica

W dniu 9.09.2o18 w uroczystościach upamiętniających bestialski mord dokonany w 1945 r na mieszkańcach Borownicy k.Birczy przez bandę UPA pod dowództwem Michayla DUDY, uczestniczyła delegacja Podkarpackiej Rady Wojewódzkiej SLD której przewodniczył Wiceprzewodniczący Jerzy Filipek. Delegacja złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem ofiar zbrodni.

Zamordowanych i spalonych zostało ponad 100 mieszkańców oraz spalonych zostało ponad 150 budynków mieszkalnych i gospadarczych.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem