Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Konferencja prasowa SLD w Rzeszowie.

Ponad 40 kandydatów wystawi Sojusz Lewicy Demokratycznej do podkarpackiego sejmiku wojewódzkiego.

W Rzeszowie, na rynku odbyła się prezentacja liderów list. Regionalni działacze podkreślają,że na listach znaleźli się doświadczeni samorządowcy którzy doskonale wiedzą co trzeba zmienić w regionie. Będą oni realizować program "Silny samorząd" oparty na siedmiu podstawowych punktach. To między innymi skupienie się n potrzebach rodziny, zdrowiu, czystości powietrza czy pomocy seniorom.

Liderką listy w okręgu rzeszowskim jest Marta Niewczas. W okręgu dębickim jedynka na liście jest Edward Brzostowski, w tarnobrzeskim Julian Ozimek. W okręgu przemyskim Jan Ryszard Błotnicki, a w okręgu krośnieńskim Zbigniew Braja. SLD zaprezentowało też kandydatów na trzech prezydentów popieranych przez to ugrupowanie. W Rzeszowie to Tadeusz Ferenc, w Krośnie Gabriel Zajdel a w Przemyślu Tomasz Kulawik.

 

https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci/15316/sld-przedstawia-kandydatow-do-sejmiku

https://rzeszow.tvp.pl/39003257/sld-zaprezentowal-kandydatow-do-sejmiku-i-na-prezydentow

 
 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem