Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie z okazji 20-lecia SLD

Dzisiaj odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 20-lecia SLD. W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc oraz Marek Ustrobiński – Wice-prezydent Miasta Rzeszowa – Kandydat do Europarlamentu z ramienia SLD z listy Koalicji Europejskiej. W spotkaniu także uczestniczyło kilkaset członków SLD z terenu województwa podkarpackiego. 
Spotkanie rozpoczął Przewodniczący Rady Wojewódzkiej SLD Wiesław Buż który przedstawił założenia kampanii wyborczej oraz planowane przedsięwzięcia z nią związane. Kolejny wystąpił Włodzimierz Czarzasty - Przewodniczący SLD, a następnie Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, który przedstawił osiągnięcia Marka Ustrobińskiego na stanowisku wice-prezydenta miasta Rzeszowa oraz wyraził poparcie dla jego kandydatury. 
Włodzimierz Czarzasty wraz z Wiesławem Bużem wręczyli odznaczenia "Zasłużony dla SLD" będące wyrazem pamięci i szacunku dla zasłużonych działaczy partii. Odznaczenie przyznane zostało członkom SLD za szczególne zasługi i wybitne osiągnięcia w budowaniu lewicy w Polsce, zarówno na płaszczyźnie działalności politycznej jak i społecznej.
Miłym akcentem na zakończenie był tort zamówiony z okazji 20-lecia SLD który został pokrojony osobiście przez Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz Przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem