Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Stanisław Skawiński

Opis

Urodzony w 1962 roku w Mielcu. Magister administracji. W 2007 roku ukończył podyplomowe studia z BHP na Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie. W 2008 roku w Małopolskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Krakowie odbył kurs pedagogiczny. Posiada duże doświadczenie samorządowe - w latach 1994 - 1998 pełnił funkcję Radnego miasta Dębicy i Sejmiku Województwa Tarnowskiego, następnie nieprzerwanie od 1999 do 2010 roku Radnego Powiatu Dębickiego. Do 2006 roku był także Wicestarostą Powiatu Dębickiego. Przewodniczył Komisji Rewizyjnej Automobilklubu „STOMIL” jak również Komisji Rewizyjnej NZZP Pracowników Wodociągów Dębickich.

Działacz różnych stowarzyszeń i organizacji. Od kwietnia 2011 roku Wicedyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem